Nestle Nesquik (czekolada)

Czekolada o tej samej szacie graficznej co ukochane kakao Nesquik. Nie mogłam jej nie kupić, tym bardziej, że kakao to pijam do dzisiaj. Tą sama tabliczkę wysłałam Oldze z livingonmyown i ciekawa jestem jej recenzji.

1nes

Tabliczkę znalazłam w Almie, która jest jej bezpośrednim dystrybutorem. Wyprodukowano ją w Hiszpanii. Ma papierek i sreberko więc jest motyw ze łzą w oku (gdzie te piękne Milki). Po odpakowaniu oprócz cudownego zapachu ujrzałam jeszcze cudowniejsze kostki (a w zasadzie paski). Podłużne z śmiesznym „nesquikowym” wytłoczeniem. I już ten sam motyw podłużnych kostek rzucił podejrzenia, że będzie to nesquikowa wersja Kinder Czekolady. W smaku całkiem fajna mleczna czekolada i jeszcze bardziej mlecznej nadzienie. Miało intensywną maślaną nutę  i było bardzo kremowe. I tak jak czekolada samego Nesquika nie przypomina tak do Kinder Czekolady jest jej bardzo blisko. A jej specyficzny mleczno-maślany posmak kojarzy mi się z czymś dobrym z dawnych lat przez co tym bardziej mi smakowała.

2nes

Ocena: 9/10

Kupione w: Alma

Cena: 3,99zł (promocja)

Wartości odżywcze i skład:

3nes

6 komentarzy

 1. ~Olga (livingonmyown) · 17 czerwca 2016 Odpowiedz

  Wczoraj otworzyłam, ale tylko po to, żeby zrobić zdjęcia, bo od temperatur to jest jedna wielka plastelina. Co się przy okazji okazało? Ze jest w idealnym stanie, ani jednego złamania! :) Będę próbowała pewnie w nadchodzącym tygodniu. Liczę na Kinderki.

 2. ~Natalie · 17 czerwca 2016 Odpowiedz

  Strasznie mnie kusi, bo tęsknię za tym smakiem mlecznego Nesquick’a z przedszkolnych lat ;)

 3. ~magiacukru · 18 czerwca 2016 Odpowiedz

  Nigdy jej nie widziałam, a szkoda, bo jako dziecko uwielbiałam jeść kakao łyżeczką, co zresztą mi zostało xD Pomysł fajny, wykończenie urocze, a ja w piątek muszę się dobrze rozejrzeć :D

 4. ~Muszka · 18 czerwca 2016 Odpowiedz

  Pierwszy raz widzę tą czekoladę oj mojemu dziecku by na pewno smakowała :)

 5. ~Kimiko · 23 czerwca 2016 Odpowiedz

  Żałuję, że nie miałam okazji porównać jej rok temu do Kinderek i Milkinis. Jestem ciekawa, jakby przy nich wtedy wyszła. Teraz? Niee, wiem, że to zupełnie nie dla mnie.

Zostaw odpowiedź