Schogetten Vanilla-Wafer

Nowość od Schogetten. Jest już jakiś czas na rynku, ale zanim ją wypatrzyłam w sklepie, a następnie nim doczekała swojej kolejki to minęło sporo czasu. W każdym razie Schogetten lubię bardzo, trochę gorzej z samymi wafelkami. Ale takie nadzienie w czekoladzie brzmi na prawdę interesująco.

Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z nadzieniem waniliowym (32%) z kawałkami gofr (2%) – jak zwykle trochę im nie wyszło polskie tłumaczenie.

1scho

Kremowa, mleczna czekolada, a w środku bardzo słodkie, wyraźnie waniliowe nadzienie. Do tego sporo malutkich kawałków wafelków. Smakuje jak zmielona waniliowa Princessa (wiem, że takiej nie ma). I mimo dodatku tłuszczów roślinnych nie było plastikowego posmaku (jadłam ją razem z Milka Collage i w tej było czuć plastik).

Całość jest dla pochłaniaczy dużych ilości cukru. Mi smakowała bardzo (ale jedząc ją byłam po 2-dniowym czekoladowym detoksie). Mojemu chłopakowi już mniej. Ale według mnie jest warta spróbowania.

2sch

Ocena: 8/10

Kupione w: mały spożywczak  w Tczewie

Cena: 2,99zł

Gramatura: 100g

Wartości odżywcze i skład:

3sch

3 komentarzy

  1. ~Ajsza · 26 maja 2016 Odpowiedz

    U mnie też jakoś ostatnio się pojawiła, więc ją nabyłam. Ale jeszcze się nie zdecydowałam czy ją zjem, czy komuś sprezentuję ;D

  2. ~Olga (livingonmyown) · 26 maja 2016 Odpowiedz

    Mimo niechęci wobec Scho, tę chciałam kupić. Póki co jednak nie kupuję niczego nowego.

  3. ~magiacukru · 26 maja 2016 Odpowiedz

    Fajnie, że próbują, kombinują z nowymi smakami, gdyby jeszcze tylko popracować troche nad wykonaniem i połączyć kostki.. :D

Zostaw odpowiedź