Milka Triple

Jedna czekolada a trzy nadzienia. Idealny pomysł dla tych niezdecydowanych. Na taką nowość pokusiła się Milka. Gdy tylko wypatrzyłam ją w „żabkowej” gazetce nie miałam wątpliwości, że muszę spróbować obu smaków (mimo, że mój zapas słodyczy starczyłby na jakiś rok).

Wszystkie ostatnie nowości od Milki (z resztą z Wedlem jest podobnie) mają zmniejszoną gramaturę do 90 gram. Z tą jest tak samo. Bardzo podoba mi się układ kostek. Każdy ze smaków ma inne wytłoczenie. Podstawą obu smaków jest oczywiście mleczna czekolada.

1triple

Triple Caramel flavor ma trzy nadzienia:

1. mleczne o smaku karmelu

2. z płynnym karmelem

3. z chrupiącymi migdałowo-karmelowymi kawałkami.

Jak to smakuje? Kostki z płynnym karmelem jak Milka Caramel. Z białym nadzieniem jak dół od karmelowej Milki. I trzeci smak – jak wersja z Daimem.

Druga – Triple Choco Cocoa to:

1. krem kakaowy

2. nadzienie z płynnej czekolady

3. pokruszone ciastka kakaowe.

Tutaj jest podobny motyw. Kostki w płynnym nadzieniem – ulepkowym – to taki gorszy sos czekoladowy. Kolejne z ciemnym, zbitym nadzieniem. Nie tak słodkim i wyraźnie kakaowym – całkiem fajna. I ostatnie, najlepsze – wersja Milki z Oreo, ale bez kremu. Same kakaowe, chrupiące ciasteczka.

2triple

Która z nich jest lepsza? Myślałam, że będzie nią karmelowa. Ale w „praniu” wyszło, że wersja Choco. Chociażby przez kostki z kakaowymi ciasteczkami.

Cena: 8/10 (Choco), 7/10 (Caramel)

7 komentarzy

 1. ~Michu · 22 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Jadłem obie. Dla mnie karmelowa trochę lepsza, a co najciekawsze najbardziej zasmakowała mi ta twarda kostka. Niby nie przepadam za Daimem, a ona bardzo go przypomina. Jak widać niezbadane są wyroki. Czekoladowa też dobra, ale bez efektu wow.

 2. ~Natalie · 22 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Jadłam na razie karmelową i dla mnie to za słodki ulepek z 3 nadzieniami z moich najbardziej nielubianych czekolad od Milki. Coś czuję, że czekoladową pokocham, ale karmel fe :/

 3. ~Vela · 23 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Dla mnie ta czekolada to spełnienie marzeń, bo zawsze jedna tabliczka jest dla mnie nudna… Zawsze właśnie mówiłam, że ideałem byłoby kilka nadzień w jednym produkcie. Z pewnością kupię, choć bardziej widzi mi się karmel z racji mojego zamiłowania do tego smaku. :-)

 4. ~Ajsza · 23 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Fajny pomysł, tylko szkoda że to Milka…

 5. ~magiacukru · 24 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Zdobyłam, teraz spokojnie czekają na wyrok :D

 6. ~AR · 2 maja 2016 Odpowiedz

  Hej :D
  Właśnie w sobotę ją jadłam i muszę powiedzieć, że spodziewałam się rozczarowania, a tu zupełne przeciwieństwo! Pyszna czekolada, która rozpływa się w ustach. Każda z trzech kostek ma inne nadzienie czekoladowe, ale najbardziej smakuje mi płynna czekolada! Tym razem Milka mnie zaskoczyła pozytywnie! Uwielbiam! :D

 7. ~Natalia · 29 maja 2016 Odpowiedz

  Mi również bardziej przypadła do gustu wersja Choco niż Caramel, chociaż jako fanka karmelu spodziewałam się, że będzie odwrotnie.

Zostaw odpowiedź