E. Wedel – Pawełek Caffe Latte

I ostatnia rzecz od Wedla wypatrzona podczas niedawnych zakupów. Pawełek – mój ulubiony spirytusowy baton (pamiętajcie żeby nie prowadzić po nim samochodu). Próbowałam już wielu nadzień, ale i tak toffi wygrywa. Z chęcią do niego wracam. Z resztą nie mam wyboru, bo często kupuje mi go mama ;).

1pawelek

Zgrabny batonik podzielony na 5 kostek (nie można go zjeść z kimś na spółkę, dzieląc się po równo). Całkiem dobra mleczna czekolada, a w środku dość gęste nadzienie. Od razu uderza smak kawy i alkoholu. I tak jak lubię takie połączenia, tak to średnio przypadło mi do gustu. O wspomnianym przez producenta Caffe Latte nie ma mowy. Jest za to porządna „sypana” z prądem. Trochę się rozczarowałam, bo miałam nadzieje, na coś mleczno-kawowo-alkoholowego. Klasyk jednak pozostanie na pierwszym miejscu.

2pawelek

Ocena: 5,5/10

Cena: niecałe 2zł

Kupione w: Intermarche

4 komentarzy

 1. ~czoko · 27 marca 2016 Odpowiedz

  Tego raczej szukać nie będę ;) Nie brzmi zachęcająco

 2. ~Słodkie Abstrakcje · 28 marca 2016 Odpowiedz

  Och a już miałam go w garści, dobrze że jednak się nie skusiłam :) Szkoda go bo miał potencjał :) Swoją drogą.. Też lubiłam Pawełki.. Od dziecka! :)

 3. ~magiacukru · 29 marca 2016 Odpowiedz

  Nie kusi wcale, nie rozpaczam więc, że nigdzie go nie widziałam :)

 4. ~Irena · 11 kwietnia 2016 Odpowiedz

  Ten baton już zyskał sporą popularność ale mimo dość fajnego smaku też jak dla mnie ma mroczną stronę – chodzi o dnie do końca dobre i zdrowe składniki. Jeśli wziąć pod uwagę dokładnie to co ma w sobie na bardzie artykułów http://www.open-youweb.com/baton-pawelek-o-smaku-advocat-opinia/ to chyba jest ogólnie przeciętnym. Czy jednak obecnie jest poprawiony smakowo i w składzie?

Zostaw odpowiedź