Milka XL cookies Nuts

Ciasta od Milki w pierwszej kolejności kojarzą się mi z nienormalnie wysoką ceną (gdyby chociaż przekładało to się na ich jakość to ok). Ale mają swój urok i z chęcią próbuję kolejnych wariantów. Dzisiaj wersja „pieguskowa”, która już była na blogu, ale tym razem z orzechami.

1milkaxl

W dużym fioletowym opakowaniu znajdziemy tackę z 8 dużymi ciachami. Każde ma 120 kcal.

2milkaxl

Same ciastko jest dość tłuste, bardzo kruche i chrupiące. Nie za słodkie. Do tego kawałki najprawdziwszej Milki (mogłoby być ich ciut więcej) no i orzechy laskowe. Aromatyczne, chrupiące i nadające całości fajnego smaku. Ogółem smacznie, ale byłoby o wiele lepiej gdyby ciasta miały w składzie masło zamiast margaryny.

3milkaxl

Ocena: 7,5/10

Cena: prezent

2 komentarzy

  1. ~Vela · 3 lutego 2016 Odpowiedz

    Jestem pewna, że dałabym im 11/10. Lubię pieguski, a tego typu ciacha w stylu ,,american cookies” to moje ulubione stąd jestem pewna, że by mi smakowały choć z drugiej strony dla tych jestem bardzo wymagająca. Najlepsze są z Lidla od McEnnedy. To jest ideał takich ciastek. Jeżeli nie próbowałaś – polecam! Są twardsze i bardziej zbite, nie kruszą się bardzo i nie są aż tak słodkie. Do tego mają wyborne kawałeczki czekolady, moooocno kakaowe, którą są po prostu naładowane.

  2. ~Muszka · 15 lutego 2016 Odpowiedz

    Pyszne ciastka:)

Zostaw odpowiedź