Ritter Sport – Jamaica Rum Knusperstuck

Kupiłam mamie na święta jej ulubione cukierki z nadzieją, że uda mi się zrobić piękne zdjęcia i zamieścić recenzję. W kolejnych odwiedzinach rodziców zastałam ostatnie 2 sztuki więc robię recenzję pojedynczego cukierka zakupionego w opakowaniu zbiorczym (chyba 200-gramowym).

rs-jamaica

Pod względem gramatury i wymiarów to taki mniejszy Milky Way. Już  po rozerwaniu folii poczujemy intensywną nutę Rumu (nie ma mowy o taniej wódzie). Gruba warstwa mlecznej czekolady jest taka jak w Ritter Sport – kremowa, mleczna i bardzo słodka. W środku jest dość zbite nadzienie z mnóstwem dodatków. To połączenie soczystych rodzynek, lekkich chrupek i mocno tłustego, ale lekkiego kremu. Całość skąpana w najprawdziwszym Rumie. Ten batonik jest specyficzny i nadaje się tylko dla amatorów alkoholowych słodyczy, którzy nie zrażą się niekoniecznie dobrym kremem i lubią rodzynki.

2rs-jmaica

Ocena: 7,5/10

Kupione w: Kaufland

Cena: 9,99zł

Gramatura: chyba 200g

6 komentarzy

 1. ~Vela · 23 stycznia 2016 Odpowiedz

  O nie nie nie, zdecydowanie rum to nie moje klimaty. :-)

 2. ~Natalie · 23 stycznia 2016 Odpowiedz

  No proszę a ja alkoholowych słodyczy nie trawię a te cuksy mi bardzo smakowały :D Najbardziej zauroczyło mnie w nich to, że rodzynki były tak cudnie mięsiste…pyszności!

 3. ~Barbara Bajko · 24 stycznia 2016 Odpowiedz

  Huhuhuh, przekrój wygląda apetycznie – z chęcią bym spróbowała!

 4. ~Muszka · 25 stycznia 2016 Odpowiedz

  Uwielbiam te cukierki:). Dobrze,że mi o nich przypomniałaś kiedyś jadłam ich naprawdę dużo .

  • czekosfera · 26 stycznia 2016 Odpowiedz

   Ja tez całkiem przypadkiem o nich sobie przypomniałam. Za dzieciaka jadłam je często, będąc nieświadoma dodatku alkoholu.

Zostaw odpowiedź