M&M’s Mega

Moje ulubione draże – M&M’s. Najlepsze są moim zdaniem niebieskie – Crispy (dostępne w Biedronce). Ale równie chętnie wracam do czekoladowych czy z orzeszkiem. Dzisiaj trochę przerobiona klasyczna wersja.

1mmmega

W opakowaniu znajdziemy 13 dużych draży. Według zapewnień producenta są one 3 razy większe od klasycznych. Jest kolorowa, cukrowa skorupka (oczywiście od dzieciaka zawsze wybieram te z brązową – bo niby bardziej czekoladowe ;)). W środku o wiele większa ilość czekolady. Mocno mlecznej, bardzo słodkiej i jedynej w swoim rodzaju. Całość bardzo słodka, chrupiąca i wciągająca, ale – no właśnie, chyba wolę mniejsze. Jest ich więcej i ma się więcej frajdy.

2mmmega

Ocena: 7,5/10

Kupione w: Alma

Cena: około 2zł

Gramatura: 38g

Wartości odżywcze i skład:

3mmmega

4 komentarzy

 1. ~Vela · 13 stycznia 2016 Odpowiedz

  Tych ,,mega” nie jadłam ale lubię zwykłe czekoladowe. Kiedyś jadłam je w ogromnych ilościach, potem na studiach przestały mi smakować, a niedawno jadłam i znów się z nimi polubiłam. :D Ostatnio próbowałam te z masłem orzechowym i też był całkiem fajne. :-)

  • czekosfera · 13 stycznia 2016 Odpowiedz

   Z masłem orzechowym sa ok, ale wolę z orzeszkiem. Jako dzieciak tez jadłam czekoladowe całymi paczkami :)

 2. ~magiacukru · 13 stycznia 2016 Odpowiedz

  Jak biednie. Chyba też najlepiej lubię te w niepieskiej paczce, później z orzechami, ale jem rzadko, bardzo rzadko. Tych nie kupiłam z jednego powodu, będzie ich mało :DD

Zostaw odpowiedź