MCennedy Rainbow Dragees

Tydzień amerykański dawno minął, a ja oprócz zapasu masła orzechowego i syropu klonowego otwieram ostatnią z rzeczy zakupionych podczas bogatych zakupów.

1rainbow

200-gramowe opakowanie, a w środku coś na wzór większych Smarties (nie bez powodu właśnie do nich je przyrównuję – mają bardzo zbliżone kolory). Gruba, chrupiąca, cukrowa skorupka a w środku czekolada! No właśnie – myślałam, że będzie to pasta orzechowa a nie czekolada z jej dodatkiem (wystarczyło przeczytać skład Milena). Co do smaku samego wnętrza – lekko proszkowa, słodka czekolada z dość wyraźną nutą orzechów ziemnych. Pozostawia lekko plastikowy posmak. Fajna jest natomiast końcowa, słona nuta.

2rainbow

Ogółem bardzo podobne do żółtych M&M’sów ale w wersji zmielonej i bardziej badziewnej ;). Całość nie jest zła, mój chłopak powiedział że nawet dobra, ale ja czuję lekkie rozczarowanie brakiem samego masła orzechowego.

PS. W wielu Lidlach nadal są one dostępne solidnie przecenione ;).

Ocena: 6,5/10

Kupione w: Lidl

Cena: około 5zł

Gramatura: 200g

Wartości odżywcze i skład: zdjęcie wyszło zamazane ;(

8 komentarzy

 1. ~Vela · 7 stycznia 2016 Odpowiedz

  Słyszałam właśnie opinie, że są słabe. :<

 2. ~magiacukru · 7 stycznia 2016 Odpowiedz

  A wystarczyło masło orzechowe oblepić chrupiącą skorupką, producenci wszystko potrafią zepsuć :DD

 3. ~Karolina · 7 stycznia 2016 Odpowiedz

  Wolę zwykłe, tradycyjne m&m’sy :3

 4. ~Natalie · 8 stycznia 2016 Odpowiedz

  Kupiłam je, ale potem dopiero skapnęłam się, że nie są wegetariańskie…dobrze, że badziewne, przynajmniej mi nie szkoda tego, że cała paczka powędruje do siostry ;P

Zostaw odpowiedź