Snickers Almond

Snickers – moim zdaniem klasyka gatunku. Baton, którego wszyscy znają. Daje porządnego kopa energetycznego a smak prażonych lekko solonych orzechów ziemnych nie ma sobie równych (brzmi jak reklama, ale bardzo lubię tego batona i nie zmienia się to od lat). Dzisiaj wersja bardziej na bogato, kupiona w Carrefour.

1snickersalmond

Już po otwarciu wiadomo, że nie można go porównywać do klasyka – pachnie mlecznie i „marschamallowo”. I tak w skrócie – ma mniej nugatu i orzechów, za to więcej karmelu (niż zwykły Snickers). I duża wada – jest bardziej słodki, ulepkowy – zasługa niesolonych migdałów. A same migdały – niby porządku, ale są mało charakterystyczne w tym wszystkim.

2snickersalmond

Ogółem nie dla mnie, za słodkie i mdłe. Snickers ten klasyczny ma swój charakter i ta słona nuta jest podstawą jego wyjątkowości. Ten to nic specjalnego.

Ocena: 7/10

Kupione w: Carrefour

Cena: 6,99zł

Gramatura: 49,9g

5 komentarzy

 1. ~Szpilka · 1 grudnia 2015 Odpowiedz

  że co!? Niby w carrefourze!? Chamstwo xDD Ale nie kupię, bo cena jest z kosmosu, poczekam może zpowszednieje i będzie tańszy, powyżej 5 złoty batonika jednego nie kupię. Ale kusisz ^^

 2. ~magiacukru · 1 grudnia 2015 Odpowiedz

  Za 7zł bym go nie kupiła xD Zdziwił mnie ogrom karmelu, choć podejrzewam, iż mi aż tak by to nie przeszkadzało :D

  • czekosfera · 2 grudnia 2015 Odpowiedz

   Biorąc pod uwagę, że w Anglii kosztują około funta to 7 zł to na prawdę nie jest dużo. Taniej byłoby tylko wtedy gdyb produkowane by były w Polsce.

 3. ~Natalie · 2 grudnia 2015 Odpowiedz

  Strasznie chciałabym spróbować wszystkie Snickersy na rynku, ale trochę szkoda mi kasy na tego ;) Oby weszły kiedyś do Polski!

  • czekosfera · 2 grudnia 2015 Odpowiedz

   Ja i tak najbardziej tęsknie za poczciwym Cruncherem – był tani i dobry (i taki chrupiący).

Zostaw odpowiedź