Spar – Cookies

Lubię kruche ciasteczka. Najlepsze są oczywiście te zrobione samodzielnie, na maśle, z dużą ilością czekolady i bakalii. Ale czasem brakuje czasu lub człowiek skusi się na tani, przemysłowy zamiennik. No właśnie co do ceny, bo ona w przypadku tych dzisiejszych była decydująca – 2zł za paczkę dużych ciastek? Jak najbardziej nawet jeśli są 2 tygodnie przed terminem. Do tego zdrowy akcent – żurawina i człowiek kupiony.

1spar

Gabarytowo przypominają mi one te Milkowe, które są bardzo smaczne, ale też bardzo drogie. Już przy otwieraniu paczki poczujemy owocowy aromat. Jest on na tyle intensywny, że mój nos podpowiada mi że majstrowali coś z chemicznymi aromatami. Kruche, chrupiące ciastko. Nie za słodkie i na pewno niemaślane. Takie „po kosztach”, choć mimo to nienajgorszej jakości. W nim kawałki białej i mlecznej czekolady, które nadają całości słodkości. No i żurawina – paradoksalnie bardziej słodka niż kwaśna, za mocno pachnąca.

2spar

Ogółem – całkiem dobre ciastka. Jest owocowy akcent, który całość urozmaica. No i cena, przede wszystkim ;).

3spar

Ocena: 7/10

Kupione: na rynku w Gdańsku Oliwie

Cena: 2zł

Gramatura:

5 komentarzy

 1. ~Olga (livingonmyown) · 25 lipca 2015 Odpowiedz

  Znowu 2 zl! No nieee… Ale tym razem bym nie brała, bo nie lubię parapieguskowych ciastek. Kocham zdechłe kapcie, które ostatnio się u mnie pojawiają.

 2. ~Vela · 25 lipca 2015 Odpowiedz

  Chyba był jakiś dzień dziecka, bo ostatnio wszyscy blogerzy mnie rozpieszczają dając ,,ciastkowe” recenzje, a te należą do moich ulubionych. :D Jak widzę te ciastka to mam ochotę powiedzieć jedno: JADŁABYM. <3 Co prawda szału na Tobie nie zrobiły ale wyglądają bajecznie i za tą cenę warto. :-)

 3. ~magiacukru · 25 lipca 2015 Odpowiedz

  Bardzo lubię kruche ciastka, 2 zł- naprawdę tanie, lecz nie lubię żurawiny :)

 4. ~Słodkie Abstrakcje · 25 lipca 2015 Odpowiedz

  Oooo ciekawe! I ta cena – super, wszystko totalnie super :)

 5. ~Barbara Cichorska · 26 lipca 2015 Odpowiedz

  Chyba wolałabym je bez dodatku białej czekolady…

Zostaw odpowiedź