Ritter Sport Erdbeer Minze

Kolejna z wakacyjnych limitek od Ritter Sport. Wypatrzona na rynku  przez mojego chłopaka. Podchodziłam do niej bardzo sceptycznie, ponieważ byłam przekonana, że jest to zwykła truskawkowo-jogurtowa limitka. Jakież było moje zdziwienie gdy posmakowałam pierwszej kostki…

1rserd

Klasyczna, mleczna Ritter Sport – bardzo słodka, gładka, przyjemnie tłusta. Pod jej cienką warstwą znajdziemy tłuste, słodkie nadzienie z malutkimi kawałkami chrupek? I teraz najlepsze – do momentu posmakowania pierwszej kostki byłam przekonana że mam do czynienia ze zwykłym truskawkowym nadzieniem. Jakie było mojego zdziwienie gdy pierwszą nutą jaką wyczułam była mięta. Ta miętowa nuta przeważała. Lekko kwaśna, truskawka grała zdecydowanie drugie skrzypce. Całość była dość dziwna i jednocześnie bardzo ciekawa.

2rserd

Ocena: 7,5/10

Kupione: na rynku w Olsztynie

Cena: 4zł

Gramatura: 100g

Wartości odżywcze i skład:

 3rserd

7 komentarzy

 1. ~Olga (livingonmyown) · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Haha, grunt to nie spojrzeć na nazwę czekolady i zaskoczyć się czymś oczywistym. Jak ja to dobrze znam ;)

 2. ~Natalie · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Kompletnie nie mój smak. Mięta i truskawka to coś okropnego :P

 3. ~Vela · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Hmm truskawkowych nadzień w czekoladach za bardzo nie lubię, bo są zbyt oczywiste. Jeszcze mięta w słodyczach też nie należy do moich ulubionych. Niemniej fajne wyszło połączenie. :-)

 4. ~Słodkie Abstrakcje · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Dodatek mięty faktycznie ciekawy. Zastanawiam się teraz czy by mi to posmakowało.. Bo za miętą w czekoladzie nie przepadam :)

 5. ~Karolina · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Myślę, że ta czekolada mogłaby mi smakować. Nie mam jeszcze wyrobionej opinii na temat tabliczek z nadzieniem owocowym, a takich ritterów to nigdy ani w sklepie nie widziałam ani nie próbowałam ;)

 6. ~magiacukru · 18 lipca 2015 Odpowiedz

  Nigdzie nie mogę znaleźć letnich limitek, nie przepadam za miętą w czekoladzie, ale ta poprzednia, cytrynowa bardzo mnie kusi :)

 7. ~Barbara Cichorska · 19 lipca 2015 Odpowiedz

  Kupiłam ją wczoraj, wraz z pozostałymi letnimi Ritterami. Trochę boję się ich wypróbowania, no ale cóż… Zabiorę je w góry, nie powinno być tak źle :D

Zostaw odpowiedź